Cam Balkon Özellikleri

Balkonlar tıpkı evin diğer kısımları gibi günlük ev yaşamının bir parçasıdır. Manzarası ve temiz havası ile çok özel alanlar olan balkonlardan yılın her zamanında faydalanmak ve kullanım kalitesini arttırmak için geliştirilen cam balkonlar sistemlerinin standart özellikleri vardır. Cam balkon kapatma sistemleri estetik ve şık bir görüntü sergilemeleri ile birlikte çok pratik ve rahat kullanım özellilklerine sahip olmalıdır. Bu doğrultuda dikkat edilmesi gereken nokta cam balkon sisteminde yer alan materyallerin tümünün kalitesi ve çalışma mekanizmasının fonksiyonel olmasıdır.

Cam Balkon Sistemlerinin Teknik Özellikleri

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8mm ya da 10mm temperli camdır. Sistemde bu son derece dayanıklı ve güvenli camların kullanımına uygun bazalar yer alır. Cam balkonun alüminyum profilleri özel tasarımlarda üretilir. Sistem üstten taşımalı ya da alttan taşımalı olarak monte edilebilir ve her bir kanatta 8 rulman bulunur. Teker bağlantı ayakları paslanmaz çeliktendir.

cam balkon özellikleri

cam balkon özellikleri

BKS Cam Balkon Sistemleri; natürel, beyaz, kahverengi, krem ve ahşap desenlerde olduğu gibi istek doğrultusunda özel renklerler de uygulanabilir.

Yoruma kapalı.