Cam Balkon Aksesuar Özellikleri

Dekoratif olarak hoş bir görüntüye sahip olan cam balkon modellerine, özelliğini bozmayacak şekilde, dekoratif malzemeler ekleyebilirsiniz. İlk sırada yer alan aksesuarlardan bir tanesi perdelerdir. Cam balkon sistemleri son zamanlarda en çok kullanılan ve tercih edilen sistemlerden bir tanesi, plise perde sistemidir. Panjur malzemesi bulunan ve alüminyum profil arasına montajı yapılan bu sistem, aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya doğru açılabiliyor.

cam balkon aksesuarları

cam balkon aksesuarları

Ayrıca, ortada bir noktada birleştirilebiliyor. Pencere profillerinin üst kısımlarında ise rayların sabitlendiği alanlar var. Bu alanlar sayesinde, perde bu noktalarda kilitlenebiliyor. 20 yıl garantisi olan bu ürün, gerçekten de son derece kullanışlı bir perde türüdür.

Cam Balkon Sistemlerinde Diğer Perde Türleri

Bazı cam balkon sistemleri uygulamalarında, sonradan eklenen film türleri var. Bu film türleri belli bir yüzde karanlığa sahip ve içeriden dışarısı görünebiliyor. Ancak dışarıdan içerisi görünmüyor. Pek tercih edilmese de bu sistemi de uygulayanlar var.  Stor perde ve jaluzi sistemleri de en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

Yoruma kapalı.